Změny v rozvrhu

 
 
  • Další dny:
  • 20.5.2019

Pondělí 20.5.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

7.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Bláhová Věra (Absc)

 

Re

Fu

Vn

Td

..

                     

Řeháková Radka (Absc)

 

..

..

....

-

-

                     

Stejskalová Kateřina (Absc)

 

..

..

..

..

..

-

                   

Žďánský Jakub (Dov)

 

Ba

Ba

Ba

....

Ba

-

                   

Trojanová Naděžda (Absc)

 

..

..

-

..

..

                     

Vojáčková Jaroslava (Absc)

 

-

-

-

-

..

..

-

..

..

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Fučíková Dana

2.hod

supl. (Bl Absc)

Cj

9.A

(9.A)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

Hv

7.A

 

Obecná absence třídy

Bastařová Edita

1.hod

supl. (Zd Dov)

Ce

5.A

(5.A)

za odpadlou

 

2.hod

supl. (Zd Dov)

5.A

(5.A)

za odpadlou

 

3.hod

supl. (Zd Dov)

M

5.A

(5.A)

přespočetná hod.

 

3.hod

odpadá

Vv

3.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Vv

3.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

supl. (Zd Dov)

Ce

5.A

(5.A)

přespočetná hod.

Kopecký Tomáš

8.hod

odpadá

Pcch

7.A (Chl)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

Pcch

7.A (Chl)

 

Obecná absence třídy

Řehák Petr

1.hod

supl. (Bl Absc)

M

6.A

(6.A)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Z

7.A

 

Obecná absence třídy

Špelda David

1.hod

odpadá

Tvch

7.A (Chl)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

Tvch

7.A (Chl)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

Inf1

4.A (I4A2)

 

Obecná absence třídy

Trdlička Jan

3.hod

odpadá

Fy

7.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

supl. (Bl Absc)

Cj

9.A

(9.A)

přespočetná hod.

Košínová Romana

3.hod

supl. (Bl Absc)

Cj

8.A

(8.A)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

Aj

4.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Aj

3.A

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

0.- 16. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 16. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 16. hod Obecná absence třídy

5.A

1.hod

Ce

 

(5.A)

supluje

Bastařová Edita

(Zd)

 

2.hod

 

(5.A)

supluje

Bastařová Edita

(Zd)

 

3.hod

M

 

(5.A)

supluje

Bastařová Edita

(Zd)

 

5.hod

Ce

 

(5.A)

supluje

Bastařová Edita

(Zd)

6.A

1.hod

M

 

(6.A)

supluje

Řehák Petr

(Bl)

7.A

0.- 16. hod Obecná absence třídy

8.A

3.hod

Cj

 

(8.A)

supluje

Košínová Romana

(Bl)

 

5.hod

Ov

   

odpadá

 

(Bl)

9.A

2.hod

Cj

 

(9.A)

supluje

Fučíková Dana

(Bl)

 

4.hod

Cj

 

(9.A)

supluje

Trdlička Jan

(Bl)

 

6.hod

M

   

odpadá

 

(Va)

 

Zpracováno v systému Bakaláři