Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Logická olympiáda

 
 
 
 

Milí žáci a rodiče, připomínáme možnost registrace dětí do Logické olympiády pořádané Mensou ČR. Tu je možné uskutečnit do 30. září 2022.

 

Pro zájemce zde uvádíme informace k letošnímu ročníku;

KAŽDÝ soutěžící se musí registrovat na www.logickaolympiada.cz. Pouze pod svým emailem, který slouží jako unikátní přihlašovací jméno, totiž můžete vyplnit online test základního kola. Registrace soutěžících z minulých let nejsou platné!
 
 

Kategorie MŠ: děti předškolního věku 

Kategorie A1: žáci prvního ročníku základních škol (1. třída) 
Kategorie A2: žáci druhého ročníku základních škol (2. třída) 
Kategorie A: žáci 1. stupně základních škol (3.–5. třída) 
Kategorie B: žáci 2. stupně základních škol (6.–9. třída)
 
 
Registrace soutěžících probíhá od 1. září do 30. září 2022 v záložce Vstup do soutěže kliknutím na „Chci se zaregistrovat“ a vyplněním osobních údajů – jméno, škola, třída, kategorie, případně nepovinně adresa a telefon. Pokud jste mladší 15 let, pak poproste rodiče o spolupráci a pomoc s registrací, protože je potřeba, aby rodič, či případně jiný zákonný zástupce, souhlasil se zpracováním osobních údajů dětí pro účely soutěže.
 
Do několika minut po registraci systém vygeneruje přihlašovací heslo, které bude sloužit ke vstupu do profilu soutěžícího, a především pro přihlášení se do základního kola soutěže, které se bude vyplňovat online. Pokud přístupové heslo nedostanete, zkontrolujte spam a koš a případně si vyžádejte nové heslo na stránce Vstup do soutěže / Zapomněl jsem heslo. Prosím, vyčkejte na potvrzení Vaší registrace zákonným zástupcem, až poté se budete moci přihlásit do svého účtu.
 
Logická olympiáda probíhá pro kategorie A, B a C ve třech kolech.
 
Základní kolo bude opět online – soutěžící se mohou připojit ve škole, doma, v knihovnách, zkrátka kdekoliv, kde je připojení k internetu.
 
 

Termíny

kategorie A – žáci prvního stupně ZŠ proběhne ve dnech 1. – 7. října 2022,

kategorie B – žáci druhého stupně ZŠ proběhne ve dnech 8. – 14. října 2022,
kategorie MŠ – děti předškolního věku proběhne ve dnech 22. – 28. října 2022

kategorie A1 a A2 – žáci první a druhé třídy ZŠ proběhne ve dnech 22. – 28. října 2022

 
 
Krajská kola se uskuteční v pátek 4. listopadu 2022, a to prezenčně, pokud to epidemiologická situace dovolí. Nejúspěšnější řešitelé postoupí do celorepublikového finále, které se bude konat 28. listopadu 2022.
 

V případě problémů s registrací či jakýchkoliv dotazů se obracejte na školního garanta soutěže Mgr. Petra Řeháka (petr.rehak@czshk.cz).

 

 

 

 
 

Sdílet:

 

GARDEN PARTY

19.06.2024
Šrámkův statek Piletice

Malý princ

projekt druháků

Archeopark Všestary

dějepisná exkurze 6. A