Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Volnočasové aktivity

 
 

Rozpis volnočasových aktivit ve školním roce 2023/2024

Více informací vám poskytne Mgr. Jana Pastuchová, jana.pastuchova@czshk.cz

 KROUŽEK

KDO

KDY

ZAHÁJENÍ

1. stupeň

 

 

 

Schola pro 1. – 5. tř.

K. Boumová

V. Benešová

Po 14.00 – 15.00

2.10.

Šikulky pro 1. – 2. tř.

T. Staňková

Pá 13.00 – 14.00

6.10.

Šikulky pro 3. - 5. tř.

M. Suková

Pá 14.00 - 15.00

6.10.

Ruční práce pro 3. – 5. třídu

K. Stejskalová

Út 13.30 – 14.15

3.10.

Keramika pro 1. tř.

E. Bastařová

Út 14.00 – 15.00    

26.9.

Keramika pro 2. tř.

E. Bastařová

St 13.00 – 14.00    

27.9.

Keramika pro 3. – 4. tř.

E. Bastařová

St 14.00 – 15.00    

27.9.

Keramika pro 5. - 9. tř.

E. Bastařová

St 15.15 – 16.15    

nebude probíhat

Tvoření z korálků pro 3. – 5. tř.

O. Zavolokina

Čt 14.15 – 15.15

5.10.

Počítače pro 3. tř.

J. Haltuf

Pá 15.00 – 15.45

nebude probíhat

Počítače pro 4. a 5. tř.

J. Haltuf

Út 15.00 – 15.45

10.10.

Doučování ČJ/M pro 2. - 3. tř.

M. Hejzáková

Út 13.30 – 14.15

3.10.

Doučování ČJ/M pro 4. - 5. tř.

V. Benešová

Čt 14.15 – 15.00

5.10.

Příprava z M na víceletá gym. - 5. tř.

J. Žďánský

Út 13.30 – 14.15

3.10.

Příprava z ČJ na víceletá gym. - 5. tř.

H. Nerudová

Po 13.30 – 14.15

2.10.

Šachy 1. - 5. tř. (začátečníci)

M. Kavoňová

Út 13.15 – 14.00      

3.10.

Šachy 1. - 5. tř. (pokročilí)

M. Kavoňová

Út 14.00 – 15.00

3.10.

Dramatický kroužek 1. – 3. tř.

V. Gajdůšková

St 13.00 – 14.00

4.10.

Dramatický kroužek 4. – 6. tř.

V. Gajdůšková

St 14.00 – 15.00

nebude probíhat

Angličtina hrou pro 2. třídu

R. Košínová

Čt 13.30 – 14.15

5.10.

Angličtina pro 5. tř. (příprava na certifikát A1)

lektor jaz. školy

St 14.15 – 15.15

20.9.

Sportov. a pohyb. hry pro 1. - 2. tř.

Z. Hrušková

St 14.00 – 15.30                   Orlovna

4.10.

Sportov. a pohyb. hry pro 3. - 5. tř.

K. Tužilová

Čt 14.00 – 15.30                   Orlovna

5.10.

Taneční kroužek 2. – 4. tř.

A. Kolářová

Po 15.00 -16.00           tělocvična ZŠ

2.10.

 

 

 

 

2. stupeň

 

 

 

Keramika pro 5. – 9. tř.

E. Bastařová

St 15.15 – 16.15    

nebude probíhat

Schola

K. Boumová

V. Benešová

Po 14.00 – 15.00

2.10.

Dramatický kroužek 4. – 6. tř.

V. Gajdůšková

St 14.00 – 15.00

nebude probíhat

Přírodovědný kroužek (spol. s BIGY)

D. Miškář

St 14.00 – 15.30                            

                  BIGY

probíhá

Šachy (pokročilí)

M. Kavoňová

Út 14.00 – 15.00

3.10.; 1. B

Florbal (spol. s BIGY)

J. Schejbal

Po 15.00 – 16.00                      

               Orlovna

2.10.

Míčové hry (spol. s BIGY)

I. Roztočilová

Po 14.00 – 15.00                 Orlovna

nebude probíhat

Základy němčiny

L. Špačková

Po 15.00 – 15.45

nebude probíhat

Doučování z anglického jazyka pro 6. – 7. tř.

I. Šmídová

Út 14.15 – 15.00            

3.10.; PC učebna

Příprava z matematiky na SŠ 9. tř.

P. Řehák

Čt 14.15 – 15.45      

probíhá

Příprava z čes. jazyka na SŠ 9. tř.

V. Bláhová

St 14.15 – 15.45            

probíhá

Angličtina pro 7. a 8.tř. (příprava na certifikát A2)

lektor jaz. školy

St 15.15 – 16.15

nebude probíhat

 

Změny sledujte na webových stránkách a nástěnkách.

 

 
 

Ke stažení

 
 

Sdílet:

 

GARDEN PARTY

19.06.2024
Šrámkův statek Piletice

Malý princ

projekt druháků

Archeopark Všestary

dějepisná exkurze 6. A