Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Volnočasové aktivity

 
 

Rozpis volnočasových aktivit ve školním roce 2022/2023

Přihláška do kroužků je v elektronické podobě a naleznete ji v aktualitách na webu školy. Přihlašování bude možné od 6. do 13. 9. 2022.

Více informací vám poskytne Mgr. Jana Pastuchová, jana.pastuchova@czshk.cz.

Odhlašování probíhá na emailu krouzky@czshk.cz

 KROUŽEK

KDO

KDY

ZAHÁJENÍ

1. stupeň

 

 

 

Schola pro 1. – 5. tř.

J. Kusáková

Út 14.00 – 15.00 

4.10.

Šikulky pro 1. – 2. tř.

T. Staňková

Út 12.15 – 13.15 

4.10.

Šikulky pro 3. - 5. tř.

J. Pastuchová

Po 14.00 - 15.00

nebude probíhat

Ruční práce pro 3. – 5. třídu

K. Stejskalová

Čt 14.00 – 15.00

6.10.

Keramika pro 1. tř.

E. Bastařová

Út 14.00 – 15.00    

4.10.

Keramika pro 2. tř.

E. Bastařová

St 13.00 – 14.00    

5.10.

Keramika pro 3. – 4. tř.

E. Bastařová

St 14.00 – 15.00    

5.10.

Keramika pro 5. - 9. tř.

E. Bastařová

St 15.10 – 16.10    

5.10.

Počítače pro 3. a 4. tř.

J. Haltuf

Pá 14.15 – 15.00

7.10.

Počítače pro 5. tř.

J. Haltuf

Pá 15.00 – 15.45

7.10.

Doučování ČJ/M pro 2. - 3. tř.

K. Hožová

St 13.00 - 13.45

5.10.

Doučování ČJ/M pro 4. - 5. tř.

M. Hejzáková

Čt 13.15 – 14.00

6.10.

Příprava z M na víceletá gym. - 5. tř.

J. Žďánský

Po 12.45 – 13.30

3.10.

Příprava z ČJ na víceletá gym. - 5. tř.

H. Nerudová

Út 13.15 – 14.00

4.10.

Šachy 1. - 5. tř. (začátečníci)

M. Kavoňová

Po 13.15 – 14.00      

3.10.

Šachy 1. - 5. tř.(pokročilí)

M. Kavoňová

St 14.00 – 15.00

5.10.

Angličtina hrou pro 2. třídu

R. Košínová

Út 13.15 - 14.00

4.10.

Angličtina hrou pro 2. třídu

M. Vaníčková

Út 14.00 - 14.45

nebude probíhat

Angličtina pro 5. tř. (příprava na certifikát A1)

lektor jaz. školy

Čt 14.00 – 15.00

29.9.

Sportov. a pohyb. hry pro 1. - 2. tř.

T. Musilová

Po 13.45 – 15.20                  

Orlovna

3.10.

Sportov. a pohyb. hry pro 3. - 5. tř.

K. Tužilová

Čt 14.00 – 15.30                  

Orlovna

6.10.

Taneční kroužek 1. – 3. tř.

A. Kolářová

St 15.00 – 16.00              

tělocvična ZŠ

nebude probíhat

Čeština pro ukrajinské žáky

T. Musilová

Čt 14.00 – 14.45

bude upřesněno

 

 

 

 

2. stupeň

 

 

 

Spolčo

J. Svobodová

St 15.00 – 16.00

nebude probíhat

Keramika pro 5. – 9. tř.

E. Bastařová

St 15.10 – 16.10    

5.10.

Ruční práce pro 6. – 8. třídu

K. Stejskalová

Čt 14.00 – 15.00

6.10.

Schola

J. Kusáková

Út 14.00 – 15.00 

4.10.

Přírodovědný kroužek (spol. s BIGY)

D. Miškář

St 14.00 – 15.30                      

BIGY

21.9.

Šachy (pokročilí)

M. Kavoňová

St 14.00 – 15.00

5.10.

Florbal (spol. s BIGY)

J. Schejbal

Po 15.00 – 16.00                           

Orlovna

26.9.

Volejbal (spol. s BIGY)

T. Musilová

St 14.15 – 15.15                   

Orlovna

5.10.

TRX – posilování pro 8. a 9. tř. (spol. s BIGY)

P. Háp

St 14.00 – 15.00      

tělocvična BIGY

5.10.

Ruština

T. Musilová

Čt 14.00 – 14.45

nebude probíhat

Němčina

L. Špačková

Čt 14.00 – 14.45

nebude probíhat

Robotika (spol. s BIGY)

Josef Vojáček

Čt 14.15 – 15.45

BIGY

22.9.

Angličtina pro 7. – 8. tř. (příprava na certifikát A2)

lektor jaz. školy

Čt 15.00 – 16.00

29.9.

Doučování z anglického jazyka pro 6. – 7. tř.

I. Šmídová

St 14.15 – 15.00            

5.10.

Příprava z matematiky na SŠ 9. A

J. Vojáčková

Út 14.15 – 15.45      

probíhá

Příprava z čes. jazyka na SŠ 9. A

V. Bláhová

Čt 14.15 – 15.45            

probíhá

Čeština pro ukrajinské žáky

T. Musilová

Čt 14.00 – 14.45

bude upřesněno

Změny sledujte na webových stránkách a nástěnkách.

 

 
 

Ke stažení

 
 

Sdílet:

 

Adventní čtení

každou středu na Náměstíčku

Výtvarná díla žáků 1. A a 2. A a 5. A na výstavě

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Naši žáci ověřovali výukovou aplikaci v muzeu

expozice/aplikace