Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Školní skupiny

 
 
 
 

Informace o zřízení ŠKOLNÍCH SKUPIN na naší škole

Z rozhodnutí MŠMT vyplývá, že rodiče žáků 1. – 5. ročníků mají možnost (nikoliv povinnost) přihlásit své dítě do tzv. školní skupiny, což s sebou nese specifická pravidla a povinnosti jak pro pedagogy, tak pro žáky a rodiče.

Na naší škole budou školní skupiny v provozu od pondělí 25. 5. do pátku 26. 6. 2020 (rozhodnutí se může v čase měnit - dle aktuálního nařízení vlády). Jejich provoz bude probíhat v PO – PÁ v čase 7.30 – 12.30, bez možnosti stravování ve školní jídelně.

Skupiny budou 15ti členné, homogenní. Žáci budou ve skupině pracovat na výukovém plánu za asistence pedagogického pracovníka, který bude – podobně jako v domácí škole rodič – dítěti k dispozici. Zároveň bude společně s žákem dávat příslušnému učiteli zpětnou vazbu a odevzdávat splněné úlohy. Učitelé nadále zůstávají především průvodci v distanční výuce, a to v rozšířeném modu – pro žáky doma i pro žáky ve školní skupině, včetně jejich zákonných zástupců.

Více informací najdete v příloze, kde blíže specifikujeme provoz školních skupin na naší škole tak, aby se vám dostalo všech potřebných informací, a mohli jste se rozhodnout, zda svoje dítě ponecháte v distančním vzdělávání doma, nebo bude absolvovat distanční výuku ve školní skupině.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA do školní skupiny zde.

 
 

Sdílet:

 

Poznáváme královský Hradec aneb film 2. A

film

Poslední týden v červnu

9. B

Zeměpis 7. A a 8. A

v závěru roku