Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Tříkrálová sbírka

 
 
 
 

Oblastní charita Hradec Králové ve spolupráci s naší školou pořádá TŘÍKRÁLOVOU SBÍRKU, která se koná v pátek 6. ledna 2023.

Na slavnost Tří králů (6. 1. 2023) se naši žáci převlečení za "krále" vypraví na úvodní bohoslužbu do katedrály Svatého Ducha (odchod ze školy v 7.40 h) a poté se po skupinkách vydají do města koledovat. Na oběd se vrátí do školy, od organizátorů dostanou malou svačinu. Hudební nástroje vítány!

Přihlášky dostanou žáci v papírové podobě během těchto dnů, uzávěrka přihlášek je v pátek 9. 12. 2022. Přihlášky odevzdávejte třídním učitelům nebo přímo H. Nerudové.

Přihlášení žáci budou pozvaní na krátkou informativní schůzku s M. Weisbauerem, který je na Oblastní charitě HK za Tříkrálovou sbírku zodpovědný. O termínu schůzky budou žáci a jejich třídní učitelé včas informováni.

Výtěžek ze sbírky bude rozdělený mezi tyto charitní služby: hospicová péče o umírající v domácím prostředí, kamenný lůžkový hospic ve Stěžerách, odborné sociální poradenství a některé další služby, více viz "přihláška".

 
 

Ke stažení

 
 

Sdílet:

 

Zeptej se motýla... mezigenerační projekt

diecézní setkání seniorů s žáky

"Zajeď na hlubinu"

vystavují žáci 1. B a 3. A

Kroužky

začínáme v pondělí