Orientační běh - fotbal - štafetový běh

V úterý 18. dubna se tým složený z žáků 9. třídy a jednoho žáka z 8. třídy ve sportovní hale v Třebši zúčastnil Turnaje v minifotbale, kde si v obrovské konkurenci zahrál o bronz a nakonec získal v postupu do krajského kola krásné 4. místo. Blahopřejeme! Náš tým se od začátku prezentoval sebevědomou a disciplinovanou hrou. Kluci vyhráli základní skupinu v okresním kole - překvapení turnaje.

Ve středu 19. dubna se vybraní žáci zúčastnili hned dvou závodů; fotbalového McDonald Cupu v Třebechovicích pod Orebem a orientačního běhu v jarním kole Ligy škol, který se konal v Šimkových sadech.

Chlapci ze 4. A, 4. B a 5. A se zúčastnili turnaje v McDonald´s Cupu, který se letos konal v Třebechovicích pod Orebem. Chlapci se na turnaj velmi těšili, připravovali se a užili si ho. Umístili se na 5. místě, ale bojovali v každém zápase. Děkujeme za reprezentaci naší školy!

V orientačním běhu naši školu reprezentovali žáci ze všech tříd prvního stupně. V kategorii 1. - 3. tříd se nejlépe umístil Theodor Kutal (3. A) na 9. místě, Jáchym Pišl (2. A) na 14. místě, Berenika Tomisová (1. A) na 15. místě a Nela Dolnáková (2. A) na 16. místě. V kategorii 4. - 5. tříd se nejlépe umístila Zuzana Havlová (4. A) na 17. místě a Eliška Dolnáková (4. A) na 19. místě.

Ve čtvrtek 20. dubna se žáci z 1. - 5. tříd zúčastnili Štafetového poháru na sportovišti Sokola v Hradci Králové. Účast v tomto závodě pro nás byla premiérou a všichni si z něj odnášíme cenné zkušenosti do dalších ročníků závodu.

Všem našim žákům děkujeme za reprezentaci školy a věříme, že si své závody užili!