Rozpis volnočasových aktivit ve školním roce 2023/2024
Více informací vám poskytne Mgr. Jana Pastuchová, jana.pastuchova@czshk.cz
KROUŽEK |
KDO |
KDY |
ZAHÁJENÍ |
1. stupeň |
|
|
|
Schola pro 1. – 5. tř. |
K. Boumová V. Benešová |
Po 14.00 – 15.00 |
2.10. |
Šikulky pro 1. – 2. tř. |
T. Staňková |
Pá 13.00 – 14.00 |
6.10. |
Šikulky pro 3. - 5. tř. |
M. Suková |
Pá 14.00 - 15.00 |
6.10. |
Ruční práce pro 3. – 5. třídu |
K. Stejskalová |
Út 13.30 – 14.15 |
3.10. |
Keramika pro 1. tř. |
E. Bastařová |
Út 14.00 – 15.00 |
26.9. |
Keramika pro 2. tř. |
E. Bastařová |
St 13.00 – 14.00 |
27.9. |
Keramika pro 3. – 4. tř. |
E. Bastařová |
St 14.00 – 15.00 |
27.9. |
Keramika pro 5. - 9. tř. |
E. Bastařová |
St 15.15 – 16.15 |
nebude probíhat |
Tvoření z korálků pro 3. – 5. tř. |
O. Zavolokina |
Čt 14.15 – 15.15 |
5.10. |
Počítače pro 3. tř. |
J. Haltuf |
Pá 15.00 – 15.45 |
nebude probíhat |
Počítače pro 4. a 5. tř. |
J. Haltuf |
Út 15.00 – 15.45 |
10.10. |
Doučování ČJ/M pro 2. - 3. tř. |
M. Hejzáková |
Út 13.30 – 14.15 |
3.10. |
Doučování ČJ/M pro 4. - 5. tř. |
V. Benešová |
Čt 14.15 – 15.00 |
5.10. |
Příprava z M na víceletá gym. - 5. tř. |
J. Žďánský |
Út 13.30 – 14.15 |
3.10. |
Příprava z ČJ na víceletá gym. - 5. tř. |
H. Nerudová |
Po 13.30 – 14.15 |
2.10. |
Šachy 1. - 5. tř. (začátečníci) |
M. Kavoňová |
Út 13.15 – 14.00 |
3.10. |
Šachy 1. - 5. tř. (pokročilí) |
M. Kavoňová |
Út 14.00 – 15.00 |
3.10. |
Dramatický kroužek 1. – 3. tř. |
V. Gajdůšková |
St 13.00 – 14.00 |
4.10. |
Dramatický kroužek 4. – 6. tř. |
V. Gajdůšková |
St 14.00 – 15.00 |
nebude probíhat |
Angličtina hrou pro 2. třídu |
R. Košínová |
Čt 13.30 – 14.15 |
5.10. |
Angličtina pro 5. tř. (příprava na certifikát A1) |
lektor jaz. školy |
St 14.15 – 15.15 |
20.9. |
Sportov. a pohyb. hry pro 1. - 2. tř. |
Z. Hrušková |
St 14.00 – 15.30 Orlovna |
4.10. |
Sportov. a pohyb. hry pro 3. - 5. tř. |
K. Tužilová |
Čt 14.00 – 15.30 Orlovna |
5.10. |
Taneční kroužek 2. – 4. tř. |
A. Kolářová |
Po 15.00 -16.00 tělocvična ZŠ |
2.10. |
|
|
|
|
2. stupeň |
|
|
|
Keramika pro 5. – 9. tř. |
E. Bastařová |
St 15.15 – 16.15 |
nebude probíhat |
Schola |
K. Boumová V. Benešová |
Po 14.00 – 15.00 |
2.10. |
Dramatický kroužek 4. – 6. tř. |
V. Gajdůšková |
St 14.00 – 15.00 |
nebude probíhat |
Přírodovědný kroužek (spol. s BIGY) |
D. Miškář |
St 14.00 – 15.30 BIGY |
probíhá |
Šachy (pokročilí) |
M. Kavoňová |
Út 14.00 – 15.00 |
3.10.; 1. B |
Florbal (spol. s BIGY) |
J. Schejbal |
Po 15.00 – 16.00 Orlovna |
2.10. |
Míčové hry (spol. s BIGY) |
I. Roztočilová |
Po 14.00 – 15.00 Orlovna |
nebude probíhat |
Základy němčiny |
L. Špačková |
Po 15.00 – 15.45 |
nebude probíhat |
Doučování z anglického jazyka pro 6. – 7. tř. |
I. Šmídová |
Út 14.15 – 15.00 |
3.10.; PC učebna |
Příprava z matematiky na SŠ 9. tř. |
P. Řehák |
Čt 14.15 – 15.45 |
probíhá |
Příprava z čes. jazyka na SŠ 9. tř. |
V. Bláhová |
St 14.15 – 15.45 |
probíhá |
Angličtina pro 7. a 8.tř. (příprava na certifikát A2) |
lektor jaz. školy |
St 15.15 – 16.15 |
nebude probíhat |
Změny sledujte na webových stránkách a nástěnkách.