Volnočasové aktivity

 
 

Rozpis volnočasových aktivit ve školním roce 2019/2020

Odhlašování probíhá na emailu krouzky@czshk.cz

 KROUŽEK KDO KDY KDE
1. stupeň      
Schola  J. Machek, K. Boumová St 14.00 – 15.00 5. A
Šikulky pro 1. – 2. třídu A. Kolářová St 13.00 – 14.00  5. B
Šikulky pro 3. - 5. třídu N. Mihalčinová Pá 13.00 – 14.00 5. B
Keramika pro 1. třídu E. Bastařová Út 12.30 – 13.30 ker. dílna
Keramika pro 2. – 3. třídu E. Bastařová Čt 14.00 – 15.00 ker. dílna
Keramika pro 4. - 5. třídu E. Bastařová Čt 15.15 – 16.15 ker. dílna
Sportov. a pohyb. hry pro 1. - 2. třídu T. Staňková Čt 15.00 – 16.30 Orlovna
Sportov. a pohyb. hry pro 3. - 5. třídu K. Kacetlová Út 14.00 – 15.30 Orlovna
Počítače pro 2. třídu J. Haltuf Pá 12:30 – 13:15  PC
Počítače pro 3. třídu J. Haltuf Pá 13:20 – 14:05  PC
Počítače pro 4. třídu J. Haltuf Čt 15:00 – 15:45  PC
Počítače pro 5. třídu J. Haltuf Pá 14:10 – 14:55  PC
Příprava z M na víceletá gym. - 5. třída J. Žďánský St 13.00 – 13.45 2. A
Příprava z ČJ na víceletá gym. - 5. třída H. Nerudová Út 14.00 – 14.45 2. A
Šachy začátečníci M. Kavoňová Út 13.15 – 14.00 2. A
Taneční kroužek pro 1. - 2. třídu K. Pecháčková Út 13.30 – 15.00 Tělocvična
Angličtina hrou pro 2. třídu R. Košínová Pá 12:45 – 13.30 UNB
Kroužek ručních prací pro 1. - 5. třídu K. Stejskalová Út 12.45 – 13.30 5. A
Angličtina pro 5. třídu P. Kacetlová Po 14.00 – 15.00  7. A
Angličtina pro 5. třídu P. Kacetlová Po 15.00 – 16.00 7. A
Florbal pro 1. – 2. třídu O. Kulda Po 13.30 – 15.00 Orlovna
Florbal pro 3. – 5. třídu K. Ponča St 15.00 – 16.30 Orlovna
       
2. stupeň      
Keramika pro 6. – 9. třídu E. Bastařová Čt 15.15 – 16.15 ker. dílna
Schola  J. Machek, K. Boumová St 14.00 – 15.00 5. A
Florbal (spol. s BIGY, Orlovna) J. Schejbal Po 15.00 – 16.00 Orlovna
Volejbal (spol. s BIGY, Orlovna) I. Roztočilová Čt 14.00 – 15.00 Orlovna
Doučování z matematiky pro 6. třídu J. Vojáčková Út 14.15 – 15.00 8. A
Doučování z matematiky pro 8. třídu J. Vojáčková Čt 14.15 – 15.00 8. A
Doučování z angličtiny pro 6. - 7. třídu I. Šmídová Čt 14.00 – 14.45 PC
Příprava z matematiky na SŠ pro 9. třídu P. Řehák Čt 14.00 – 15.30 9. A
Příprava z čes. jazyka na SŠ pro 9. třídu V. Bláhová St 14.00 – 15.30 9. A
Počítače pro 6. – 9. třídu D. Špelda Út 14:45 – 15:30 PC

 

 
 

Sdílet:

 

Projektový den

listopad ´89´

Třídní schůzky

čtvrtek 21. 11. 2019

Volnočasové aktivity - kroužky - NOVÉ INFO

Platba za kroužky PRODLOUŽENA!