Pedagogický sbor

 
 

Seznam pedagogických pracovníků ve školním roce 2021/2022.

 
 

Mgr. Vojáček Jiří

Funkce:
Ředitel školy

Kontakt:
jiri.vojacek@bisgymbb.cz

Mgr. Nerudová Helena

Funkce:
Učitelka 1. stupně, Zástupce ředitele

Předměty:
AJ, NAB

Třídnictví:
3. A

Kontakt:
helena.nerudova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
PO 11.00 - 11.45

Mgr. Kopecký Tomáš

Funkce:
Učitel, Zástupce ředitele

Předměty:
BI, PC, TV

Třídnictví:
9. A

Kontakt:
tomas.kopecky@czshk.cz

Konzultační hodiny:
ČT 11.00 - 11.45

Mgr. Bastařová Edita

Funkce:
Učitelka

Předměty:
VV

Kontakt:
edita.bastarova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
PO 14.00 - 14.45

Iva Bednaříková DiS.

Funkce:
Vychovatelka ŠD

Kontakt:
iva.bednarikova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
odpoledne v ŠD

Mgr. Bláhová Věra

Funkce:
Učitelka, Výchovný poradce

Předměty:
CE

Třídnictví:
6. A

Kontakt:
vera.blahova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
PO 11.45 - 12.30

Bc. Boháček Milan

Funkce:
Správce sítě a ICT

Kontakt:
milan.bohacek@czshk.cz

Bc. Čelakovská Terézia

Funkce:
Učitelka

Předměty:
PC, VV

Kontakt:
terezia.celakovska@czshk.cz

Konzultační hodiny:
PO 10.55 - 11.40

Mgr. Duffková Zuzana

Funkce:
Vedoucí vychovatelka

Kontakt:
zuzana.duffkova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
odpoledne v ŠD

Mgr. Fučíková Dana

Funkce:
Učitelka

Předměty:
AJ, HV, NAB

Kontakt:
dana.fucikova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
PO 13.45 - 14.30

Markéta Hadincová

Funkce:
Vychovatelka ŠD, Asistent pedagoga

Kontakt:
marketa.hadincova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
odpoledne v ŠD

Mgr. Hožová Květoslava

Funkce:
Učitelka 1. stupně

Předměty:
TV

Třídnictví:
1. A

Kontakt:
kvetoslava.hozova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
PÁ 13.00 - 13.45

Mgr. Kavoňová Marietta

Funkce:
Učitelka 1. stupně

Třídnictví:
1. B

Kontakt:
marietta.kavonova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
PO 13.00 - 13.45

Mgr. Klapal Michal

Funkce:
Speciální pedagog – etoped

Kontakt:
michal.klapal@czshk.cz

Konzultační hodiny:
ST - PÁ dopoledne dle domluvy

Kolářová Anna

Funkce:
Vychovatelka ŠD

Kontakt:
anna.kolarova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
Odpoledne v ŠD

Mgr. Košínová Romana

Funkce:
Učitelka

Předměty:
AJ, ROV

Kontakt:
romana.kosinova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
ČT 10.55 - 11.40

Mgr. Kozoňová Daniela

Funkce:
Učitelka 1. stupně

Předměty:
NAB

Kontakt:
maria.kozonova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
ÚT 11.00 - 11.45

Kusáková Jitka

Funkce:
Vychovatelka ŠD, Asistent pedagoga

Kontakt:
jitka.kusakova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
odpoledne v ŠD

Mgr. Machek Josef

Funkce:
Učitel 1. stupně

Předměty:
TV

Třídnictví:
5. A

Kontakt:
josef.machek@czshk.cz

Konzultační hodiny:
ČT 8.55 - 9.40

Machová Marie

Funkce:
Vychovatelka ŠD

Kontakt:
marie.machova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
odpoledne v ŠD

Bc. Maříková Anna

Funkce:
Vychovatelka ŠD

Kontakt:
anna.marikova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
odpoledne v ŠD

Bc. Jiřina Meteláková

Funkce:
Vychovatelka ŠD, Asistent pedagoga

Kontakt:
jirina.metelakova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
odpoledne v ŠD

Mgr. Musilová Tereza

Funkce:
Učitelka

Předměty:
TV

Kontakt:
tereza.musilova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
ST 10.55 - 11.40

Mgr. Pastuchová Jana

Funkce:
Učitelka

Předměty:
D, OV, ROV

Kontakt:
jana.pastuchova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
ST 8.55 - 9.40

Mgr. Řehák Petr

Funkce:
Učitel

Předměty:
MA, Z

Třídnictví:
7. B

Kontakt:
petr.rehak@czshk.cz

Konzultační hodiny:
ÚT 10.55 - 11.40

Bc. Staňková Tereza

Funkce:
Vychovatelka ŠD, Asistent pedagoga

Kontakt:
tereza.stankova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
Odpoledne v ŠD

Mgr. Stejskalová Kateřina

Funkce:
Učitelka 1. stupně

Předměty:
PC

Třídnictví:
2. A

Kontakt:
katerina.stejskalova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
ÚT 10.00 - 10.45

Bc. Michaela Suková

Funkce:
Vychovatelka ŠD

Kontakt:
michaela.sukova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
odpoledne v ŠD

Mgr. Šmídová Irena

Funkce:
Učitelka

Předměty:
AJ, ROV

Třídnictví:
7. A

Kontakt:
irena.smidova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
ST 8.55 - 9.40

Šotnerová Kateřina

Funkce:
Vychovatelka ŠD, Asistent pedagoga

Kontakt:
katerina.sotnerova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
odpoledne v ŠD

Mgr. Špačková Lucie

Funkce:
Vychovatelka ŠK

Kontakt:
lucie.spackova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
Odpoledne v ŠK

Mgr. Špelda David

Funkce:
Učitel

Předměty:
INF, TV

Kontakt:
david.spelda@czshk.cz

Konzultační hodiny:
ÚT 13.30 - 14.15

Mgr. Štěpánka Špuláková

Funkce:
Učitelka

Předměty:
NJ

Kontakt:
stepanka.spulakova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
ÚT 10.00 - 10.45

Ing. Trdlička Jan

Funkce:
Učitel

Předměty:
FY, CH, PC

Třídnictví:
8. A

Kontakt:
jan.trdlicka@czshk.cz

Konzultační hodiny:
ČT 11.50 - 12.35

Mgr. Trojanová Naděžda

Funkce:
Učitelka 1. stupně

Předměty:
PC

Třídnictví:
3. B

Kontakt:
nadezda.trojanova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
ČT 10.00 - 10.45

Mgr. Michaela Vaníčková

Funkce:
Učitelka

Předměty:
AJ, SP

Kontakt:
michaela.vanickova@czshk.cz

Konzultační hodiny:
ST 12.40 - 13.25

Mgr. Vojáčková Jaroslava

Funkce:
Preventista, Učitelka

Předměty:
MA

Kontakt:
jaroslava.vojackova@bisgymbb.cz

Konzultační hodiny:
ÚT 13.35 - 14.20

Bc. Th. Zadina Petr

Funkce:
Spirituál, Učitel

Předměty:
D, NAB

Kontakt:
petr.zadina@czshk.cz

Konzultační hodiny:
ST 10.55 - 11.40

Mgr. Žďánský Jakub

Funkce:
Učitel 1. stupně

Třídnictví:
4. A

Kontakt:
jakub.zdansky@czshk.cz

Konzultační hodiny:
PO 12.45 - 13.30

 

Plavecká výuka

26. 10. a 2. 11.

Výstava

našich žáků

Zeptej se motýla...

společný projekt - senioři a děti